05. 01 2017 10:00 | David Grich

Neriadená strela Máziková: Vieme, kto je u nej doma pod papučou!

Slovenská speváčka je poriadny živel.

Eva Máziková
Eva Máziková Foto: Markíza

Na nakrúcaní Dobre vedieť! panuje vždy skvelá atmosféra práve vďaka skvelým komikom  Jurajovi Kemkovi, Robovi Jakabovi a ich hosťom. Ani dnes večer tomu nebude inak a o zábavu bude dokonale postarané! Pozvanie tentoraz prijali slovenskí speváci Otto Weiter a Eva Máziková.

O Eve každý vie, že je poriadny živel, svoj život prežíva naplno a všade, kam sa pohne, šíri pozitívnu energiu. Málokedy pustí niekoho k slovu, ale to jej nikto nemôže vyčítať. Eva má skrátka vždy čo povedať.

Keď si spolu s Jurajom vyberú tému Pes, mačka a myš, ešte netušili, aká záludná otázka ich čaká. Vedeli by ste odpovedať správne na otázku, aký trik používajú niektoré mačky, keď chcú od svojho majiteľa nejakú maškrtu? Otto nezaváha a bude sa snažiť pomôcť druhému tímu. „Ako mňaukáš, keď niečo chceš od svojho manžela?“ opýta sa bez okolkov Evy. „Daj sem, lebo ťa vyhodím!“ odpovie Eva s vážnym výrazom na tvári, ktorý sa u nej tak často nevidí.

Pozrite si video z dnešnej premiérovej časti. Ktorú z možností by ste zvolili vy? Hlasujte v ankete, ktorú nájdete pod videom.

 

Sledujte premiérové Dobre vedieť! dnes o 20.30 na Markíze.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Dobre vedieť! - vo štvrtok, 24. mája, o 21.40!